JDT vs Selangor FC 2 – 0 74' | Kedah FA vs Pahang FA 1 – 0 51' | Liverpool vs Chelsea 1 – 1 63' | Real Madrid vs Barcelona 0 – 1 38' | Man City vs Arsenal 0 – 0 22' | Terengganu FC vs Sabah FA 0 – 0 31' | Bayern vs Dortmund 3 – 1 81' | JDT vs Selangor FC 2 – 0 74' | Kedah FA vs Pahang FA 1 – 0 51' | Liverpool vs Chelsea 1 – 1 63' | Real Madrid vs Barcelona 0 – 1 38' | Man City vs Arsenal 0 – 0 22' | Terengganu FC vs Sabah FA 0 – 0 31' | Bayern vs Dortmund 3 – 1 81'
Taruhan Bola Sepak Live & Pra-Perlawanan

Bola Sepak UBet Wallet – Taruhan Liga Super Malaysia, EPL & Lebih 500 Liga Dunia

Dari stadium Sultan Ibrahim hingga Anfield — semua aksi bola sepak boleh disertai dengan taruhan di UBet Wallet. Lebih 2,000 pasaran setiap hari, odds kompetitif, bayaran dalam masa 15 minit melalui Touch 'n Go atau DuitNow.

500+
Liga Bola Sepak
2,000+
Pasaran Harian
RM5
Taruhan Minimum
24/7
Sokongan Live

ubet wallet

Perlawanan Bola Sepak Live Sekarang

Odds dikemas kini setiap saat — bertaruh in-play semasa aksi berlangsung.

32 Perlawanan Live
Liga Super Malaysia
LIVE 74'
Johor Darul Ta'zim
2 – 0
Selangor FC
JDT1.38
Seri4.50
Selangor7.20
Liga Super Malaysia
LIVE 51'
Kedah FA
1 – 0
Pahang FA
Kedah1.75
Seri3.60
Pahang4.50
Liga Super Malaysia
LIVE 31'
Terengganu FC
0 – 0
Sabah FA
Terengganu2.10
Seri3.20
Sabah3.50
English Premier League
LIVE 63'
Liverpool
1 – 1
Chelsea
Liverpool1.92
Seri3.55
Chelsea3.85
English Premier League
LIVE 22'
Man City
0 – 0
Arsenal
Man City1.80
Seri3.70
Arsenal4.00
La Liga
LIVE 38'
Real Madrid
0 – 1
Barcelona
Madrid2.55
Seri3.20
Barca2.70
Bundesliga
LIVE 81'
Bayern Munich
3 – 1
Borussia Dortmund
Bayern1.10
Seri9.50
Dortmund22.0
UEFA Champions League
LIVE 55'
PSG
1 – 0
Inter Milan
PSG1.65
Seri3.80
Inter5.20
Liga Super Malaysia
21:00 MYT
Perak FC
VS
Negeri Sembilan FC
Perak2.05
Seri3.25
NS FC3.60

ubet wallet

Jadual Liga Super Malaysia 2026

Kedudukan terkini — taruh berdasarkan prestasi sebenar pasukan.

# Pasukan M MG S K Bentuk Mata
1 Johor Darul Ta'zim 221642 M M M S M 52
2 Kedah FA 221354 M S M M K 44
3 Terengganu FC 221264 S M M S M 42
4 Selangor FC 221165 M K M S K 39
5 Pahang FA 221075 S M K M S 37
6 Sabah FA 22985 M M S K S 35
7 Perak FC 22877 K M S K M 31
8 Negeri Sembilan FC 22778 S K M S K 28

M=Menang · S=Seri · K=Kalah · Jadual dikemas kini setiap pusingan

Slip Taruhan Anda

Klik odds di atas untuk tambah ke slip, atau cuba contoh di bawah.

Slip Taruhan – Bola Sepak
JDT vs Selangor FC
1X2 · JDT Menang · Liga Super MY
Odds: 1.38
Liverpool vs Chelsea
Over 2.5 Gol · EPL
Odds: 1.85
Bayern Munich vs Dortmund
Handicap Asia -1.5 · Bayern · Bundesliga
Odds: 1.75
Jenis TaruhanParlay (3 kaki)
Jumlah Odds4.46
TaruhanRM 50.00
Potensi MenangRM 223.05
Sahkan Taruhan

Daftar untuk letakkan taruhan sebenar.

Bonus Odds Ditingkatkan Setiap Minggu – Liga Super Malaysia & EPL!

UBet Wallet meningkatkan odds untuk perlawanan pilihan setiap hujung minggu. Ahli berdaftar menerima notifikasi tawaran peningkatan odds terus ke e-mel atau telefon mereka. Jangan terlepas nilai lebih.

Tuntut Bonus

ubet wallet

Pasaran Taruhan Bola Sepak Paling Popular

Pelbagai jenis pasaran tersedia untuk setiap perlawanan di UBet Wallet.

Jenis Pasaran Penerangan Odds Contoh Liga
1X2POPULAR Tuan rumah menang, seri, atau tetamu menang 1.85 / 3.40 / 4.10 Semua Liga
Handicap Asia Pemberian kelebihan gol kepada pasukan lebih lemah 1.90 / 1.90 Semua Liga
Over/Under Jumlah gol melebihi atau kurang dari nilai (cth. 2.5) 1.88 / 1.92 Semua Liga
BTTS Kedua-dua pasukan menjaring sekurang-kurangnya 1 gol 1.75 / 2.05 EPL · La Liga
Correct Score Teka skor tepat pada akhir perlawanan Hingga 80:1 Semua Liga
First Goalscorer Pemain mana yang menjaring gol pertama 6.50 – 15.0 EPL · LSM
Half Time / Full Time Teka keputusan separuh masa DAN penuh masa Hingga 25:1 Semua Liga
In-Play LiveLIVE Taruhan semasa perlawanan berlangsung — odds berubah setiap saat Dinamik Semua Liga

Jadual Perlawanan Akan Datang

Buat pilihan awal sebelum kick-off untuk odds pra-perlawanan terbaik.

Masa (MYT) Perlawanan Liga Odds 1X2
21:00
Hari Ini
Perak FC vs Negeri Sembilan FC
Stadium Perak, Ipoh
⚽ LSM 2.05 · 3.25 · 3.60
03:00
Esok
Man Utd vs Tottenham
Old Trafford
⚽ EPL 2.30 · 3.50 · 3.20
03:45
Esok
Atletico Madrid vs Sevilla
Metropolitano
🔴 La Liga 1.80 · 3.60 · 4.50
04:30
Esok
PSG vs Marseille
Parc des Princes
🇫🇷 Ligue 1 1.55 · 4.00 · 5.80
21:00
Sabtu
JDT vs Kedah FA
Stadium Sultan Ibrahim, JB
⚽ LSM 1.65 · 3.80 · 5.20
03:00
Ahad
Chelsea vs Man City
Stamford Bridge
⚽ EPL 3.40 · 3.30 · 2.10
Kaedah Deposit yang Diterima
Touch 'n Go DuitNow GrabPay Boost ShopeePay FPX Maybank2u CIMB Clicks

Deposit minimum RM10 · Pengeluaran dalam 15 minit

Bina Parlay Anda – Gandakan Kemenangan

Gabungkan beberapa perlawanan dalam satu taruhan untuk odds berganda yang lebih besar.

Parlay 4 Kaki – Contoh UBet Wallet
1
JDT vs Selangor FC – Liga Super MY
JDT Menang · 1X2
1.38
2
Liverpool vs Chelsea – EPL
Over 2.5 Gol
1.85
3
Real Madrid vs Barcelona – La Liga
BTTS – Ya
1.72
4
Bayern Munich vs Dortmund – Bundesliga
Bayern Menang · Handicap -1.5
1.75
JUMLAH ODDS PARLAY
7.66×
Taruhan RM100 → Potensi menang RM766
Bina Parlay Anda Sendiri

Cara Bertaruh Parlay di UBet Wallet

1
Pilih Perlawanan Pertama

Klik pada mana-mana odds yang anda suka — ia akan masuk automatik ke dalam slip taruhan anda sebagai kaki pertama parlay.

2
Tambah Lebih Banyak Kaki

Terus klik odds dari perlawanan lain untuk tambah kaki kedua, ketiga dan seterusnya. Semakin banyak kaki, semakin besar gabungan odds anda.

3
Masukkan Jumlah Taruhan

Sistem akan mengira potensi kemenangan secara automatik berdasarkan odds berganda. Semak nilai sebelum sahkan taruhan anda.

4
Sahkan & Tunggu Keputusan

Selepas semua perlawanan selesai dan semua kaki menang, kemenangan dikreditkan automatik ke dompet UBet Wallet anda dalam masa beberapa minit.

Kenapa Pemain Malaysia Pilih Bola Sepak di UBet Wallet

Platform yang direka khas untuk penggemar bola sepak tempatan dan antarabangsa.

Liputan Liga Super Malaysia Penuh

UBet Wallet adalah antara platform pertama yang memberikan liputan lengkap Liga Super Malaysia — setiap perlawanan dari pusingan pertama hingga akhir musim, dengan puluhan pasaran untuk setiap pertandingan.

Odds In-Play Dikemas Kini <1 Saat

Sistem taruhan langsung UBet Wallet memproses perubahan odds dalam masa kurang dari satu saat. Setiap gol, kad merah atau kecederaan segera mengemaskini semua pasaran — anda sentiasa melihat nilai yang paling tepat.

Parlay hingga 15 Kaki

Bina taruhan parlay dengan sehingga 15 kaki dari pelbagai liga serentak. Sistem UBet Wallet mengira odds berganda secara automatik dan memberikan bayaran penuh sekiranya semua kaki menang.

Sepenuhnya Responsif untuk Telefon

Main bola sepak dari mana sahaja — dari bangku stadium, kedai mamak semasa menonton, atau dari sofa rumah. Antara muka UBet Wallet dioptimumkan untuk skrin telefon dengan butang odds yang besar dan mudah ditekan.

Statistik Perlawanan & Data xG

Setiap perlawanan disertakan dengan data statistik — penguasaan bola, tendangan ke gol, sudut, kad dan Expected Goals (xG). Gunakan data ini untuk membuat keputusan taruhan in-play yang lebih bijak.

Bayaran Pantas – RM dalam 15 Minit

Kemenangan anda dikreditkan dalam masa 5 minit selepas perlawanan selesai. Pengeluaran ke Touch 'n Go eWallet, DuitNow atau akaun bank diproses dalam masa 15 hingga 30 minit sahaja.

ubet wallet

Bola Sepak di UBet Wallet – Dari Padang Sultan Ibrahim hingga Anfield, Semua Ada

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia adalah sebahagian daripada identiti kita. Dari kedai mamak di Chow Kit yang penuh sesak semasa perlawanan EPL tengah malam, hingga ke pentas Stadium Sultan Ibrahim yang bergegar dengan sorakan penyokong JDT, semangat rakyat Malaysia terhadap bola sepak tidak pernah pudar. Dan di UBet Wallet, kami hadir untuk menjadikan setiap perlawanan itu jauh lebih bermakna dengan pengalaman taruhan yang mudah, selamat, dan mengujakan.

Liga Super Malaysia adalah nadi bahagian bola sepak di UBet Wallet. Setiap perlawanan — dari pertarungan besar JDT menentang Kedah FA di stadium penuh sesak, hinggalah pertandingan di peringkat bawah antara Sabah FA dan Negeri Sembilan FC — mendapat liputan penuh dengan puluhan jenis pasaran. Pemain tidak hanya terhad kepada taruhan 1X2 biasa. Di UBet Wallet, anda boleh memilih handicap Asia, over/under gol, BTTS, skor tepat, penjaring gol pertama, dan pelbagai pasaran in-play lain yang dikemas kini setiap saat sepanjang perlawanan berlangsung.

EPL atau English Premier League masih menjadi liga yang paling banyak ditonton dan dipertaruhkan oleh penggemar bola sepak Malaysia. Pertembungan klasik seperti Liverpool menentang Manchester City, Arsenal menguji diri mereka di Old Trafford, atau Chelsea berusaha mengalahkan raksasa-raksasa utara England — semua ini tersedia di UBet Wallet dengan odds yang kompetitif dan pasaran yang luas. Dengan lebih 2,000 pasaran bola sepak tersedia setiap hari, anda tidak akan kehabisan pilihan.

Bagi peminat liga Eropah yang lain, UBet Wallet menyediakan liputan yang sama menyeluruh untuk La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, dan UEFA Champions League. Pertembungan El Clasico antara Real Madrid dan Barcelona selalu menarik perhatian besar dalam kalangan pemain Malaysia, dan UBet Wallet memastikan anda mempunyai akses kepada semua pasaran yang mungkin untuk perlawanan-perlawanan bertaraf tinggi seperti ini — dari sebelum kick-off hinggalah minit terakhir.

Salah satu ciri yang menjadikan UBet Wallet pilihan utama pemain bola sepak Malaysia ialah fungsi taruhan parlay yang fleksibel. Dengan menggabungkan beberapa perlawanan dalam satu taruhan, odds anda berganda secara multiplied — bermakna satu taruhan kecil berpotensi menghasilkan pulangan yang sangat besar. Contohnya, parlay 4 kaki yang menggabungkan JDT menang, over gol EPL, BTTS dari El Clasico, dan handicap Bundesliga boleh menghasilkan odds gabungan melebihi 7x. Dengan RM50, potensi pulangan sudah mencecah RM350 lebih. Sistem UBet Wallet menyokong parlay hingga 15 kaki serentak.

Pengalaman taruhan in-play di UBet Wallet adalah sesuatu yang perlu dicuba oleh setiap peminat bola sepak. Bayangkan anda sedang menonton JDT berentap dengan Selangor FC — babak pertama berakhir 0-0, tetapi anda nampak JDT mendominasi penguasaan bola. Dalam masa nyata, anda boleh membuka UBet Wallet, melihat odds in-play yang dikemas kini setiap saat, dan membuat taruhan berdasarkan apa yang anda sendiri saksikan. Ini adalah kelebihan unik taruhan in-play yang tidak mungkin anda capai melalui taruhan pra-perlawanan biasa.

Dari segi kemudahan penggunaan, UBet Wallet dioptimumkan sepenuhnya untuk telefon pintar Android dan iOS. Tidak perlu muat turun aplikasi — buka sahaja pelayar telefon anda, log masuk, dan semua fungsi tersedia termasuk senarai perlawanan live, slip taruhan interaktif, statistik masa nyata, dan papan skor langsung. Antara muka yang responsif dengan butang odds besar memastikan pengalaman bertaruh semasa dalam perjalanan atau semasa menonton di kedai mamak terasa lancar dan mudah.

Deposit untuk bertaruh bola sepak di UBet Wallet tidak pernah lebih mudah. Platform ini menerima semua kaedah pembayaran digital utama Malaysia — Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost dan ShopeePay semuanya diproses dalam masa beberapa saat. Untuk perbankan dalam talian, FPX menyokong Maybank2u, CIMB Clicks dan bank utama lain dengan deposit minimum RM10 sahaja. Tidak perlu pusing kepala dengan proses yang panjang atau dokumen yang perlu dihantar.

Program promosi di UBet Wallet juga direka dengan pemain bola sepak dalam fikiran. Setiap minggu, terdapat perlawanan-perlawanan terpilih dari Liga Super Malaysia dan EPL yang menikmati peningkatan odds sebagai sebahagian daripada kempen promosi mingguan. Ahli baru layak untuk Bonus Selamat Datang sehingga RM888 yang boleh digunakan terus untuk taruhan bola sepak. Cashback mingguan juga tersedia bagi ahli yang aktif bertaruh — memastikan setiap minggu ada nilai tambahan untuk anda.

Keselamatan dan kejujuran adalah tunjang utama platform UBet Wallet. Semua taruhan bola sepak diproses melalui sistem yang dilindungi enkripsi SSL 256-bit. Pasukan pemantauan kami memastikan tiada sebarang anomali dalam penetapan odds atau pemprosesan taruhan. Wang kemenangan anda selamat dan boleh dikeluarkan pada bila-bila masa — kami tidak menyukarkan proses pengeluaran dengan syarat yang berbelit. Bayaran diproses dalam masa 15 hingga 30 minit ke akaun bank atau e-wallet Malaysia pilihan anda.

Jika anda seorang peminat bola sepak sejati yang mahu menjadikan setiap perlawanan lebih bermakna — dari perlawanan Liga Super Malaysia di hujung minggu hingga ke clash tengah malam Liga Champions Eropah — UBet Wallet adalah platform yang anda perlukan. Daftar hari ini, tuntut bonus selamat datang anda, dan sertai berjuta-juta penggemar bola sepak Malaysia yang sudah menjadikan UBet Wallet destinasi taruhan pilihan mereka.

Kata Penyokong Bola Sepak tentang UBet Wallet

Pengalaman sebenar daripada peminat bola sepak Malaysia yang aktif di platform kami.

★★★★★

"Paling suka odds Liga Super Malaysia kat UBet Wallet — lebih kompetitif dari platform lain yang pernah saya cuba. Masa JDT lawan Kedah minggu lepas, ambil handicap Asia JDT -1.0 dan menang. Bayaran masuk DuitNow dalam masa 20 minit. Memang berbaloi."

Zulkifli A.
Johor Bahru, Johor
★★★★★

"In-play betting EPL kat sini lain dari yang lain. Odds berubah pantas ikut apa berlaku dalam padang. Masa Liverpool ketinggalan 0-1 tapi tengok statistik dorang lebih dominant, ambil odds Liverpool balik menang — dan betul! Platform UBet Wallet memang bagi advantage lebih pada pemain."

Shafiq R.
Petaling Jaya, Selangor
★★★★☆

"Parlay 5 kaki semalam — gabungkan LSM, EPL dan La Liga sekaligus. Odds jadi 12x. Dapat untung besar dengan modal kecil. Slip taruhan kat UBet Wallet mudah guna, auto kira potensi kemenangan. Deposit guna Touch 'n Go pun senang je, dalam beberapa saat dah boleh bet."

Hairul N.
Kota Kinabalu, Sabah
Privasi & Keselamatan Data Taruhan Anda

Semua maklumat akaun, sejarah taruhan dan data transaksi anda di UBet Wallet dilindungi sepenuhnya dengan enkripsi SSL 256-bit. Kami tidak berkongsi data peribadi dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. UBet Wallet juga menyediakan alat had deposit harian dan had taruhan untuk membantu anda bermain dengan bertanggungjawab. Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi dan Permainan Bertanggungjawab kami.


Soalan Lazim – Bola Sepak UBet Wallet

Semua yang perlu anda tahu tentang taruhan bola sepak di platform kami.

UBet Wallet menyediakan liputan bola sepak untuk lebih 500 liga di seluruh dunia. Liga utama yang mendapat perhatian pemain Malaysia termasuk Liga Super Malaysia, EPL (English Premier League), La Liga Sepanyol, Bundesliga Jerman, Serie A Itali, Ligue 1 Perancis, UEFA Champions League, UEFA Europa League, dan Piala FA Malaysia. Liga Asia Tenggara seperti Liga Thailand, V.League Vietnam dan Liga 1 Indonesia juga tersedia. Pasaran pra-perlawanan dan in-play disediakan untuk semua liga utama.

UBet Wallet menawarkan lebih daripada 50 jenis pasaran untuk setiap perlawanan bola sepak utama. Pasaran popular termasuk 1X2 (tuan rumah/seri/tetamu), Handicap Asia, Over/Under gol, BTTS (Both Teams to Score), Correct Score, First Goalscorer, Half Time/Full Time, Double Chance, Clean Sheet, dan banyak lagi. Untuk taruhan in-play, pasaran tambahan muncul mengikut perkembangan perlawanan seperti "Gol Seterusnya", "Babak Kedua Over/Under", dan "Masa Gol Seterusnya". Semua pasaran ini dikemas kini masa nyata semasa perlawanan berlangsung.

Taruhan bola sepak di UBet Wallet bermula dari serendah RM5 untuk taruhan tunggal (single bet). Untuk taruhan parlay, had minimum boleh bermula dari RM2 hingga RM5 bergantung pada bilangan kaki. Had maksimum berbeza mengikut liga dan jenis pasaran — liga utama seperti EPL dan UCL biasanya mempunyai had yang lebih tinggi, sehingga RM50,000 untuk perlawanan tertentu. Liga Super Malaysia juga mendapat had yang kompetitif bagi memenuhi keperluan pemain tempatan Malaysia.

Taruhan parlay (atau accumulator) menggabungkan dua atau lebih pilihan dalam satu taruhan. Odds setiap kaki dikira secara berganda — jadi semakin banyak kaki, semakin besar potensi kemenangan anda. Di UBet Wallet, anda boleh menggabungkan sehingga 15 kaki dalam satu parlay. Cara mudahnya: klik pada mana-mana odds pilihan anda, ia akan masuk ke slip taruhan. Terus tambah odds dari perlawanan lain untuk membina parlay. Sistem akan mengira jumlah odds dan potensi bayaran secara automatik. Semua kaki dalam parlay mesti menang untuk anda mendapat bayaran penuh.

Ya, untuk perlawanan terpilih UBet Wallet menyediakan strim video langsung terus dalam platform tanpa perlu keluar ke laman lain. Ciri ini tersedia untuk ahli yang mempunyai baki aktif dalam akaun. Tidak semua perlawanan mempunyai strim video disebabkan sekatan hak penyiaran — namun animasi padang dengan skor langsung, statistik masa nyata, dan paparan penguasaan bola tersedia untuk semua perlawanan yang disenaraikan. Ini membantu anda membuat keputusan in-play yang lebih tepat walaupun tanpa strim video penuh.

Prosesnya sangat mudah. Pertama, daftar akaun percuma di UBet Wallet dan sahkan nombor telefon anda. Log masuk dan pergi ke bahagian "Deposit". Pilih kaedah pembayaran pilihan anda — Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay, atau FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks. Deposit minimum hanya RM10. Kredit masuk dalam masa beberapa saat. Kemudian pergi ke bahagian "Bola Sepak", pilih perlawanan, klik odds yang anda mahukan, masukkan jumlah taruhan dalam slip, dan klik "Sahkan". Jangan lupa aktifkan Bonus Selamat Datang sehingga RM888 semasa deposit pertama anda.
English